טיפול בצלקות

ישנן המון סיבות להופעת צלקות בגוף: גיל, תזונה או תאונה. צלקות הן לא דבר יפה ובטח שלא אסתטי. כל אדם בעל צלקת מעוניין לטשטש אותה בדרך כזו או אחרת, ואנחנו – נדאג שזה יקרה! יש לכם צלקת שאתם מעוניינים לטשטש? מעוניינים בעור חלק ונקי? מרכז בית הרופאים מתמחה בטיפול בצלקות מכל הסוגים ומכל הגדלים.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים עכשיו ונשמח לחזור אליכם!

באישור

צרו קשר עכשיו וקבלו יעוץ ובדיקת אולטרסאונד מיוחדת ללא עלות!

עד התאריך 23/07/24

הנחות לחברי

ברוכים הבאים למרכז בית הרופאים!

מרכזינו מעניק פתרונות חדשניים ומתקדמים בתחום האסתטיקה הרפואית והכירורגיה הפלסטית. הצוות שלנו בעל ניסיון רב תוך שמירה על יותר מ80% הצלחה לאורך מעל 20 השנים בהן אנו פעילים.
כבר עזרנו לאלפי לקוחות להגשים את חלומם הן בפן הבריאותי והן בפן האסתטי, צברנו ניסיון רב בתחום האסתטיקה הרפואית והכירורגיה הפלסטית ופיתחנו שיטות ייחודיות אשר עובדות על פי מחקרים קליניים-רפואיים מכל העולם. בנינו סמכות ומוניטין בעזרת המון זמן, יזע ולא מעט דמעות, וכעת אנחנו מוכנים לעזור גם לכם להשיג את מטרותיכם.

להשארת פרטים ויצירת קשר

צלקות לא צריכות להישאר על גופכם כל החיים, במיוחד כאשר ניתן לטשטש אותן בקלות ובמהירות. אז איך מטפלים?
באמצעות לייזר 595 שלנו, נוכל לצמצם את כלי הדם ולשטח את העור (במקרה של צלקות בולטות) ובמקרים אחרים כמו ״צלקת עמוקה״, נבצע פציעה מיקרוסקופית מתחת לעור, ולאחר מכן נבנה את התאים החדשים של העור בצורה קלה, בטוחה ומושלמת.

כחלק מתהליך הטיפול בצלקות של בית הרופאים ניתן למנות:

  • החלקה של העור
  • שילוב של גוון העור עם גוון הצלקת
  • הקטנת עומק הצלקת ע״י צפיפות העור
  • הסרת הפגמים באזור הצלקת
  • חיזוק ושיפור צבע העור
  • שיפור מידי של מצב העור בכלל ושל מצב הצלקת בפרט

 

איזה סוגים של צלקות ניתן להסיר:

  • צלקות שנובעות מאקנה
  • צלקות שנובעות מכוויה
  • צלקות ״טראומתיות״ עקב מכה/תאונה
  • צלקות שנובעות מניתוח

מהן צלקות פוסט אקנה?

צלקות אקנה נוצרות עקב תהליך הריפוי הטבעי של הגוף לאחר התפרצות אקנה. כאשר נוצרת אקנה, העור הופך להיות דלקתי, והגוף מייצר קולגן לתיקון הרקמה הפגועה. במקרים מסוימים, הגוף מייצר יותר מדי או מעט מדי קולגן, וכתוצאה מכך נוצרות צלקות אקנה. התמודדות עם אקנה, ודרכי ריפוי של ההתפרצות מהווה רק חצי מהתהליך. לאחר טיפול קפדני בפצעונים עקשניים, ברוב המקרים נישארים עם צורה מסויימת של צלקות לאחר אקנה (צלקות פוסט אקנה = Post Acne Scarring)

ישנם מספר סוגים של צלקות אקנה:

types of acne scars

הבנת סוג צלקת האקנה ואבחונה המקצועי חיונית לקביעת הטיפול היעיל ביותר להעלמתה. נתאר בקצרה את ארבעת הסוגים העיקריים של צלקות אקנה:

Boxcar Scars

צלקות קרון רכבת (Boxcar Scars). השם הזה ניתן לצלקות בשל צורתן – שמזכירה מעין קרון של רכבת, או קופסה. הצלקות קרון רכבת לעיתים שטחיות ולעיתים נוצרות עמוק בתוך העור. צלקות קרון הן חריצים עגולים או בצורת אליפסה עם קצוות תלולים ומוגדרים. הם רחבים יותר מצלקות (חטטים -Ice-pick) קטיף קרח ויכולות להיות רדודות או עמוקות. צלקות קרון רכבת נגרמות לרוב מאקנה חמור ונמצאות לרוב על הלחיים והרקות.

 

Ice-pick Scars

צלקות צרה בצורת V Ice-pick (חטטים): שקע נקודתי, כמו דקירת דוקרן קרח (ומכאן שמה). הנפוצות ביותר, מתבטאות בשקעים שיכולים לחדור לעומק העור ועשויים להיראות כמו חור קטן, בדומה לצלקות שנותרות אחרי אבעבועות רוח. צלקות קרח הן צלקות אקנה בעלות מראה שקוע או מחורר. צלקות אלו משאירות את העור כאילו נוקב על ידי פיק קרח זעיר. למרות שאקנה נפוצה לרוב בגיל ההתבגרות, השלכותיה עלולות להיות ארוכות טווח ומהותיות עבור כל הגילאים.

Rolling Scars

צלקות Rolling-  גורמות למראה עור גלי. שקעים דמויי גלים על פני עור לא חלק (ומכאן שם הצלקת). בדרך כלל קיים שילוב של הצלקות על הפנים. לרוב, צלקות אקנה הינן שקועות כתוצאה מחסר רקמה מתחת לעור עקב האקנה.

 

 

 HypertrophicKeloid scars &

Keloid scars– צלקות מורמות. לצלקת קלואידית יש מרקם יציב, חלק וקשה, והיא נוצרת בעקבות היווצרותה של צלקת ספונטנית. הצלקת יכולה להתפתח זמן קצר או כמה חודשים אחרי הפציעה והיא עלולה לגרום לחוסר נוחות או לגירוד, או להתפשט הרבה מעבר לגבולות הפצע המקורי. צלקות קלואידיות יכולות להיווצר בכול חלקי הגוף, אבל במיוחד באזור בית החזה העליון והכתפיים. הסיבה המדויקת לכך שהחלמת הפצע גורמת להצטלקות קלואידית עדיין נחקרת ולא לגמרי ברורה.

Hyperpigmentation scars Red  Scars & 

צלקות צבע- בדרך כלל בגוון חום או אדום. אריתמה פוסט-דלקתית (PIE) או צלקת אקנה אדומה היא הסימן האדמדם שנותר מאחור על העור המופיע עקב נימים על פני העור שנפגעו מדלקת אקנה ופעילות פצעונים קופצים על ידי אדם. אאלו בעלי גוון העור הבהיר, עשויים להיות רגישים יותר לקבל PIE בעוד שברוב המקרים, גווני עור כהים יותר יקבלו סיכוי גבוה יותר להיפגע מהיפרפיגמנטציה פוסט דלקתית (PIH). ניתן לקרוא את הערך שלנו בנושא ההיפרפיגמנטציה פוסט-דלקתית, שידועה גם בשם צלקות אקנה כהות שהן סימן שנגרם על ידי מלנין שנותרו על העור.

Pulsed dye laser (VBean) – PDL                                                                                      

יעיל לטיפול בצלקות אדומות, כיוון שצלקות מכילות כמות גדולה של כלי דם. באמצעות טכנולוגיית מתקדמת לייזר עובד באמצעות דיו מיוחד שמזהה את הכלי דם מיקרוסקופים בתוך הצלקת מאוד מדוייק ה- PDL נחשב לטיפול המתאים עבור צלקות אדומות. שימוש בטכנולוגיה זו נפוץ מאוד לטיפול בצלקות אקנה אדומות, סימני מתיחה וצלקות קלוואידיות, אשר מתאפיינות ברקמת עור צלקתית מעובה. מחקרים רבים מדגימים יעילות קלינית בטיפול בצלקות ע״י PDL.

לייזר  CO-2 CORE  Ablative

Fractional CO2 Laser Treatment - Acne & Pores - Premier Clinicלייזר אבלטיבי- אחת השיטות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית להסרת צלקות אקנה.סוג לייזר זה, עובד על ידי גירוי ייצור קולוגן וכן גם שיפוץ רקמת של צלקת ישנה. תהליך זה מכונה ניאוקולגנזה. לייזרים יעילים הרבה יותר, מכיוון שהם מספקים חימום מדויק ומבוקר של שכבת הדרמיס, ומהווים הליך עדין אשר במהלכו יוצרים חתכים לא נראים בשכבות העור העמוקות. בתהליך הריפוי מגויסים תאים מרובים המייצרים קולגן וממלאים את הצלקות מבפנים החוצה. להשגת תוצאה טובה יש לחזור על הטיפול כ 5-6- פעמים, אחת לחודש. לאחר הטיפול העור אדמומי ונפוח למשך מספר ימים. טיפול זה משולב לרוב עם שיטות טיפול נוספות להשגת תוצאה מירבית.

PicoWay Resolve

Laser Skin Treatments in Brisbane | Reborn Aesthetics Clinic

PicoWay מספקת פעימות אנרגיה קצרות במיוחד, פיקושניות, עוצמתית פי שלושה עוצמתית מלייזר מסורתי, לייזר PicoWay מספק אפקט פוטו-אקוסטי במקום אפקט פוטו-תרמי. משמעות הדבר היא שהפולסים אינם מחממים את העור. סוג זה של לייזר מפחית את המראה של כתמים כהים, צלקות אקנה ובו זמנית ממריץ את הייצור הטבעי של הגוף של קולגן. מומלץ 2-5 טיפולים כדי לראות תוצאות נראות לעין, אך התוצאות משתנות מאדם לאדם. מחקרים קליניים מראים שיפור של 94% בצלקות אקנה.

TCA CROSS

מדובר בטיפול נקודתי, המיועד לשיפור צלקות עמוקות. במהלך הטיפול מוחדר החומר הפעיל TCA 85%  אל בסיס הצלקת בעזרת קיסם, במטרה לייצר פצע נקודתי המעודד יצירה של קולגן. באזורים המטופלים מקבל העור מידית גוון לבן אשר נעלם לאחר שעות ספורות ומתפתח פצע שיגליד ויחלים בתקופה של עד 3 שבועות. מיד לאחר הטיפול מבוצע טיפול בלייזר לזירוז תהליך הריפוי ולמקסום התוצאה האסתטית. לאחר 2-3 טיפולים, ניתן להבחין בשיפור של כ 50-80% בעומק הצלקות.

פילינג

שיטת טיפול לשיפור מראה ומרקם העור שתוצאותיה עור חלק ואחיד יותר.  קילוף העור יכול להיות שטחי, בינוני או עמוק, בהתאם לסוג התמיסה. הפילינג השטחי פוגע רק בשכבה העליונה של העור (האפידרמיס), הפילינג הבינוני פועל עמוק יותר ומגיע עד לשכבה העליונה של הדרמיס. הפילינג העמוק מגיע עד לשכבות העמוקות של הדרמיס. על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות מומלץ על בין  2-6 טיפולי פילינג בהתאם לסוג העור, מצבו, התגובה לטיפול והתוצאות הרצויות. תופעות לוואי אפשריות: אודם בפנים וקילוף עורי למשך מספר ימים והיפרפיגמנטציה למספר שבועות.

הזרקת חומרים לעידוד יצירת סיבי קולגן חדשים

 

על מנת לשמור על איכות טיפול מקסימלית, בטיחות ואחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, מרכז בית הרופאים משתמש בביו-טכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר. יש לכם צלקת שמטרידה אתכם? תהיו בטוחים שהגעתם למקום הנכון.

בית הרופאים – מעל 20 שנים של יותר מ80% הצלחה במגוון טיפולים אסתטיים-רפואיים וכירורגיה פלסטית!

רוצים לשמוע פרטים נוספים?
התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונשמח לתת לכם ייעוץ.

צרו קשר עכשיו וקבלו יעוץ ובדיקת אולטרסאונד מיוחדת ללא עלות!

עד התאריך 23/07/24

טכנולוגיה מתקדמת

הטכנולוגיה שלנו מבוססת מחקרים מדעיים-קליניים ומותאמת אישית עבור כל מטופל

בטיחות ללא פשרות

הטיפולים נעשים על ידי צוות מוסמך ומקצועי על מנת לשמור על איכות הטיפול

צוות מקצועי

הצוות שלנו בעל ניסיון של מעל 20 שנים בתחום הרפואה האסתטית

תמונה של WhatsApp‏ 2023-11-04 בשעה 10.54.24_e56953cd תמונה של WhatsApp‏ 2023-11-04 בשעה 10.54.24_e56953cd
Play Video
טיפול בצקות מפגיעה עצמית תמונה של WhatsApp‏ 2023-11-04 בשעה 10.54.23_17dc0390
דילוג לתוכן